Türkiye’nin emlakçılara özel ilk akıllı uygulaması EmlakCep yayında

Egirisim.com
February 3, 2017

Emlakçılara özel hazırlanmış ilk akıllı telefon uygulaması olan EmlakCep, ilk ayında 3.000 gayrimenkul danışmanına ulaştı. 2016 yılı sonunda yayına giren EmlakCep, gayrimenkul danışmanlarının yeni işlem fırsatlarını takip edebildikleri, etkili bir müşteri takip ve sosyal ağ uygulaması. Ağırlıkla ilan sitelerinin yer aldığı gayrimenkul sektöründe, gayrimenkul danışmanlarının ilan yayınlama dışında ihtiyaç duydukları müşteri takibi ve mesleki iletişime odaklanan EmlakCep, bu özelliği ile sadece emlakçılara değil ev arayanlara da faydasını hissettirecek.

Haber Kaynağına Git

EmlakCep, emlakçılara özel müşteri yönetim ve iletişim uygulamasıyla işe hızlı başladı

Webrazzi
February 2, 2017

EmlakCep, yaklaşık 11 yıl boyunca internet ve emlak sektöründe çalışan Önder Çoban‘ın girişimi. 2005- 2010 yılları arasında Century21 Türkiye bayi kanalı yöneticisi olarak görev yapan Çoban, sonraki 5 yılda ise Hürriyet Emlak’da satış müdürü olarak çalışmış. Deneyiminin son bir yılında ise Yellow Pages’de satış direktörlüğü yapmış. İlk girişimi EmlakCep, emlak ofisleri ve internetin kesişimindeki deneyimini kullanıyor. Yaklaşık altı ayda geliştirilen EmlakCep, ilk kez 15 Aralık’ta iOS ve Android için yayınlandı.

Haber Kaynağına Git

Türkiye’nin emlakçılara özel ilk akıllı uygulaması EmlakCep yayında!

gayrimenkulhaber.com
January 31, 2017

2016 yılı sonunda yayına giren EmlakCep, gayrimenkul danışmanlarının yeni işlem fırsatlarını takip edebildikleri, etkili bir müşteri takip ve sosyal ağ uygulaması. Ağırlıkla ilan sitelerinin yer aldığı gayrimenkul sektöründe, gayrimenkul danışmanlarının ilan yayınlama dışında ihtiyaç duydukları müşteri takibi ve mesleki iletişime odaklanan EmlakCep, bu özelliği ile sadece emlakçılara değil ev arayanlara da faydasını hissettirecek.

Haber Kaynağına Git

Türkiye’nin Emlakçılara Özel İlk Akıllı Uygulaması EmlakCep Yayında!

Emlakkomisyonu.com
February 11, 2017

Uzun yıllar emlak ve internet sektöründe çalıştıktan sonra EmlakCep’i kuran Önder Çoban EmlakCep’in kuruluş hikayesini şöyle anlatıyor. “Tecrübeli olduğunuz bir sektöre, yeni bir iş fikri ile dönmeniz doğal karşılanıyor. Aslında EmlakCep’in doğuşu hiç de öyle planlanmış bir fikir ile olmadı. Eşimle kendimize bir ev arayışı içerisindeyken, haber bıraktığımız emlakçıların bize uzun süreler geri dönmemesi üzerine bu fikir spontan bir şekilde doğdu. Uzun yıllar çalıştığınız bir alanda dahi, müşteri olmadan, sıkıntıları ve dolayısıyla fırsatları göremiyorsunuz.”

Haber Kaynağına Git

Emlakçılara mobilden destek

Bthaber.com
February 11, 2017

2016 yılı sonunda yayına başlayan EmlakCep; gayrimenkul danışmanlarının yeni işlem fırsatlarını takip edebildikleri, etkili bir müşteri takip ve sosyal ağ uygulaması. Ağırlıkla ilan sitelerinin yer aldığı gayrimenkul sektöründe, gayrimenkul danışmanlarının ilan yayınlama dışında ihtiyaç duydukları müşteri takibi ve mesleki iletişime odaklanan EmlakCep, bu özelliği ile sadece emlakçılara değil ev arayanlara da kolaylık sunuyor. 

Haber Kaynağına Git

Emlakçılara özel ilk akıllı cep uygulaması EmlakCep yayında!

Emlaklobisi.com
February 7, 2017

Emlakçılara özel hazırlanmış ilk akıllı telefon uygulaması olan EmlakCep, ilk ayında 3.000 gayrimenkul danışmanına ulaştı.

Haber Kaynağına Git